Комісії

                                                                                                                         КОМІСІЇ ПРОФКОМУ

КОМІСІЯ З СОЦІАЛЬНИХ ПИТАНЬ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ

Голова комісії     1.Гребенніков Володимир Миколайович – голова профкому

Члени комісії:     2. Аржаних Надія Анатоліївна − член профкому

   3. Новицька Віра Іванівна– голова профбюро ЮФ

    4. Борисова Людмила Василівна– голова профбюро АКФ

    5. Рожок  Олена Анатоліївна – головний бухгалтер профкому

    6.Левковська Тетяна Андріївна – голова профбюро ФТМЛ

    7.Сабірова Індіра Миргазимівна  – голова профбюро ФЕБА

ВИРОБНИЧА КОМІСІЯ

Голова комісії     1.Єнчев Сергій Васильович – член профкому

Члени комісії:     2.Білий Володимир Миколайович – член профкому

    3. Жмур Наталія Володимирівна – член профкому

    4. Манько Ольга Іванівна  – голова профбюро КВП

    5. Карюк Віктор Володимирович – член профкому

    6. Дишлюк Олександр Антонович – голова профбюро АГЧ

    7. Близнюк Олена Дмитрівна − голова профбюро НДЧ

КОМІСІЯ З КУЛЬТУРНО-МАСОВОЇ ТА СПОРТИВНОЇ РОБОТИ

Голова комісії     1.Карташова Ганна Володимирівна – голова профбюро АМЦ

Члени комісії:     2. Горобей Алла Володимирівна – член профкому

                               3. Столярова Наталія Вікторівна – член профкому

    4. Пономарьова Лариса Анатоліївна – член профкому

    5. Піонтковська Резіда Ахметгалеївна− член профбюро Управління

    6.Курченко Тетяна Євгенівна − голова профбюро ФЛСК

КОМІСІЯ З ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВОЇ РОБОТИ

Голова комісії    1.Єфименко Володимир Васильович – заступник голови профкому

Члени комісії:    2. Носенко Ігор Георгійович – член профкому

   3. Левшук Ольга Вікторівна – член профкому

   4. Світич Лідія Михайлівна  − голова профбюро ФМВ

   5. Туманова Тетяна Володимирівна  − голова профбюро Управління

   6. Волошин Олена Григорівна− голова профбюро ННІІОТ

КОМІСІЯ З СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ

Голова комісії    1.Шибицька Наталія Миколаївна – доцент НН ІКІТ

Члени комісії:    2. Аржаних Надія Анатоліївна – лікар-стоматолог АМЦ НАУ;

   3. Скубська Тамара Володимирівна – провідний інженер служби  охорони праці та навколишнього середовища;

   4. Білий Володимир Миколайович –  заступник начальника юридичного відділу;

   5. Кочеткова Оксана Валеріївна – провідний архівіст сектору роботи з архівними документами ВКД;

   6. Діхтярук Вікторія Євгенівна – заступник головного лікаря АМЦ НАУ;

   7. Дишлюк Олександр Антонович – заступник начальника РБД;

   8.Левшук Ольга Вікторівна – начальник розрахункового відділу ЦБ;

   9.Рожок Олена Анатоліївна – головний бухгалтер профкому,

РЕВІЗІЙНА КОМІСІЯ

Голова комісії    1.Корчук Олена Юріївна– зав. кафедри  ІМСО

Члени комісії:    2. Калмикова Лариса Миколаївна – методист вищої категорії

   3. Кіркорова Анжеліка Едуардівна – бухгалтер ВОРС

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РОБОТИ З МОЛОДДЮ

Голова комісії    1.Попович Оксана Василівна – член профкому;

Члени комісії:    2.Кадет Наталія Павлівна – голова профбюро ФККПІ;

   3.Волошин Олена Григорівна– член профкому;

   4. Пивоварова Тамара Григорівна – голова профбюро ФЕБІТ

КОМІСІЯ ПО ТРУДОВИХ СПОРАХ

Голова комісії    1.Гребенніков Володимир Миколайович – голова ППО НАУ, професор ФЛСК

Члени комісії:    2. Михайленко Ольга Вікторівна – заступник начальника ЮВ

                               3. Дибань Максим Петрович – к.ю.н., директор Юридичної клініки

    4. Вакулік  Михайло Іванович – начальник ВУП

    5. Невара Лілія Михайлівна – заступник директора ФМВ

    6.Білий Володимир Миколайович – заступник начальника ЮВ

    7. Жмур Наталія Володимирівна – член профкому

    8. Столярова Наталія Вікторівна – член профкому

    9. Єнчев Сергій Васильович – член профкому

  10. Попович Оксана Василівна – член профкому, секретар комісії

КОМІСІЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Голова комісії    1. Козловський Валерій Валерійович – перший проректор

Члени комісії:    2.Симоненко Юрій Григорович – головний інженер

                              3. Вакулік Михайло Іванович – начальник ВУП

   4.Мельникова Олена Михайлівна – начальник відділу охорони праці

   5. Михайленко Ольга Вікторівна – заступник начальника ЮВ

   6. Слободян Наталія Іванівна – начальник ФЕВ

   7. Гребенніков Володимир Миколайович – голова ППО НАУ

   8. Левшук Ольга Вікторівна – член профкому

   9. Карюк Віктор Володимирович – член профкому