КОМІСІЇ ПРОФКОМУ

 

 І. КОМІСІЯ З СОЦІАЛЬНИХ ПИТАНЬТА ОЗДОРОВЛЕННЯ

Голова комісії Гребенніков Володимир Миколайович – голова профкому

Члени комісії: 1. Аржаних Надія Анатоліївна − член профкому

2. Новицька Віра Іванівна– голова профбюро НН ЮІ

3. Борисова Людмила Василівна– голова профбюро НН АКІ

4. Рожок Олена Анатоліївна – головний бухгалтер профкому

5. Світельська Тетяна Романівна – голова профбюро медичного центру

6.Стасюк Олександр Петрович – голова профбюро НН ІЕМ

 

ІІ. ВИРОБНИЧА КОМІСІЯ

Голова комісії Єнчев Сергій Васильович – член профкому

Члени комісії: 1. Клюєв Сергій Іванович– член профкому

2. Жмур Наталія Володимирівна – член профкому

3. Манько Ольга Іванівна – голова профбюро КВП

4. Карюк Віктор Володимирович – член профкому

5.Дишлюк Олександр Антонович – голова профбюро адміністративно- господарчої частини

6. Близнюк Олена Дмитрівна − голова профбюро НДЧ

 

ІІІ. КОМІСІЯ З КУЛЬТУРНО-МАСОВОЇ ТА СПОРТИВНОЇ РОБОТИ

Голова комісії Пономарьова Лариса Анатоліївна – член профкому

Члени комісії: 1. Столярова Наталія Вікторівна – член профкому

2. Попович Оксана Василівна – член профкому

3.Фатич Ольга Анатоліївна – член профкому

4. Куцакова Світлана Василівна – голова профбюро науково-технічної бібліотеки

5. Вакуленко Олексій Васильович − голова профбюро ЦХ

6.Курченко Тетяна Євгенівна − голова профбюро НН ГМІ

 

IV. КОМІСІЯ З ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВОЇ РОБОТИ

Голова комісії Єфименко Володимир Васильович – заступник голови профкому

Члени комісії: 1. Сушич Олексій Петрович – член профкому

2. Левшук Ольга Вікторівна – член профкому

3. Горобей Алла Володимирівна – член профкому

4. Світич Лідія Михайлівна − голова профбюро НН ІМВ

5. Туманова Тетяна Володимирівна − голова профбюро Управління

6. Лукаш Світлана Миколаївна − голова профбюро НН ІЗДН

 

V. КОМІСІЯ З СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ

Голова комісії Шибицька Наталія Миколаївна – доцент НН ІКІТ

Члени комісії: 1. Аржаних Надія Анатоліївна – лікар-стоматолог АМЦ НАУ;

2. Скубська Тамара Володимирівна – провідний інженер служби охорони праці та навколишнього середовища;

3. Білий Володимир Миколайович – заступник начальника юридичного відділу;

4. Калантай Андрій Миколайович − заступник директора НН ІЗДН;

5. Кочеткова оксна Валеріївна – провідний архівіст сектору роботи з архівними документами ВКД;

6. Діхтярук Вікторія Євгенівна – заступник головного лікаря АМЦ НАУ;

7. Дишлюк Олександр Антонович –заступник начальника РБД;

8.Левшук Ольга Вікторівна – начальник розрахункового відділу ЦБ;

9.Рожок Олена Анатоліївна – головний бухгалтер профкому, доцент НН

ІЕМ

 

Оголошення

  • Засідання профспілкового комітету співробітників НАУ

    ДО УВАГИ СПІВРОБІТНИКІВ
    Засідання профспілкового комітету співробітників НАУ

    Подробнее...
© 2017Europe/Kiev39 Первинна профспілкова організація. Все права защищены.
Joomla! - бесплатное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU General Public License.