ДО УВАГИ СПІВРОБІТНИКІВ
Засідання профспілкового комітету співробітників НАУ

 

06.07.2017р. відбулося засідання профспілкового комітету співробітників НАУ за участі в. о. ректора Ісаєнка В.М.

В порядку денному були питання виконання Колективного договору за І півріччя 2017р. та надання матеріальної допомоги членам профспілки.

З доповідями по першому питанню виступили в. о. ректора Ісаєнко В.М. та голова профкому співробітників університету Гребенніков В.М.

У виступі В.М. Ісаєнко не тільки дав аргументовану характеристику процесу виконання положень Колективного договору, але й висвітлив існуючі проблеми та перспективу розвитку НАУ. Детально зупинився на питаннях заробітної плати , ремонтних роботах, утепленням гуртожитків і приміщень НАУ, заміні ліфтів тощо. Підкреслив інноваційні проекти щодо зменшення витрат на комунальні послуги (встановлення енергозберігаючих котлів, вікон, встановлення 2-х і 3-х зонних електролічильників та ін.). Кажучи про придбання обладнання для підрозділів та на виконання затверджених пільгових програм, відзначив, що закуповуються комп’ютери, літак та інша авіаційна техніка, на яку, згідно з інноваційною програмою Кабінету Міністрів України, заплановано виділити для НАУ 165 млн. грн. Актуальність цієї проблеми, зазначив В.М. Ісаєнко, підтверджує проведений щойно авіасалон у Франції в Ла Бурже. Наголосив на співпраці з ІКАО, ДП «Антонов», проблемі залучення до НАУ більшої кількості іноземних студентів. Далі висвітлив питання роботи АМЦ, студмістечка, спорткомплексу.

В кінці виступу відповів на запитання членів профкому стосовно будівництва житла, критеріїв надання службових квартир та інші.

Присутні профактивісти подякували в.о. ректора Ісаєнка В.М. за змістовний виступ і конструктивні поради.

Голова профкому Гребенніков В.М., підводячи підсумки обговорення першого питання порядку денного, поставив на голосування пропозицію ухвалити виконання колективного договору за І півріччя 2017 року, яку підтримали одноголосно.

По другому питанню прийняли рішення надати матеріальну допомогу, згідно заяв членів профспілки (від НН ГМІ, АГЧ, НН АКІ, НН ІЕБ, НН ІІДС) та преміювати окремих спілчан.

Оголошення

  • Засідання профспілкового комітету співробітників НАУ

    ДО УВАГИ СПІВРОБІТНИКІВ
    Засідання профспілкового комітету співробітників НАУ

    Подробнее...
© 2018Europe/Kiev31 Первинна профспілкова організація. Все права защищены.
Joomla! - бесплатное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU General Public License.