Події

Розширене засідання профспілкового комітету НАУ 30.04.2020 року

30 квітня 2020 року в онлайн-режимі відбулося розширене засідання профкому  за участю членів профкому та голів профбюро структурних підрозділів.

На засіданні, згідно порядку денного, було розглянуто питання весняного та літнього відпочинку співробітників та членів їх сімей у 2020 році.

Вирішено:

  • За путівками, виданими на період весняних свят, за домовленістю з приймаючою стороною, організовано відпочинок за індивідуальним графіком, за умови використання придбаних путівок до кінця 2020 року.
  • Під час пандемії COVID-19 та карантинними заходами, пов’язаними з цим, вважати організацію літнього відпочинку співробітників та членів їх сімей, недоцільним та небезпечним.

Путівки, придбані у санаторій «Чайка» (Херсонська область с. Лазурне) – повернути. Путівки у Парк-готель «Берізка» перенести на літній період 2021 року.

  • Культурно-масовий захід до Дня Конституції України а саме, поїздку до м. Одеси для членів профспілки та членів їх сімей – скасувати.
  • Виставку робіт дитячої творчості, заплановану на червень 2020 року, провести спільно з виставкою робіт батьків у вересні-жовтні 2020 року на тему : «Збережемо планету разом»