Новини

Доповідь про виконання Колективного договору за 2019 рік голови ППО НАУ Гребеннікова В.М. на засіданні профкому 13 січня 2020 року

Доповідь Первинної профспілкової організації НАУ про виконання Колективного договору за 2019 рік.
Гребенніков В.М. – голова Первинної профспілкової організації НАУ:
ППО НАУ – найбільша громадська організація в університеті, всупереч відомим соціальним негараздам в країні, у 2019 р. працювала відносно стабільно, залишалась досить чисельною організацією, об’єднуючи майже 1800 членів, які представлені в усіх структурних підрозділах НАУ. Характерно, що з них понад 50% є членами профспілки факультетів та інститутів. а найбільша кількість їх в АКФ і факультеті кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії. Серед факультети з майже 100% членством, наприклад в Юридичному факультеті.
Профспілка сумлінно виконувала усі свої функції як по Колдоговору, так і взагалі статутні зобов’язання по представництву і захисту інтересів працівників в НАУ, а також, як членська організація, на рівні Профспілки авіаційних працівників України і ФПУ. Підтримка дій Спільного представницького органу всеукраїнських профспілок, голова якої Г.Осовий постйно присутній на засіданнях КМУ, участь у відомих протестних акціях, організованих ФПУ, дала певні позитивні результати. Зокрема, було дещо збільшено видатки у бюджеті на 2020 р. на освіту, порівняно з попередніми планами Уряду. Слід відзначити, що у зв’язку з дискримінацією прав працівників та задекларованою владою лібералізацією трудових відносин, одержавленням системи соціального страхування тощо, у листопаді 2019 р. вперше в Україні було створено Загальнонаціональний страйковий комітет «Заради майбутнього». Цей комітет не просто профспілковий, а спільний об’єднаний комітет профспілок, самозайнятих і фермерів. Його мета, як відзначали його організатори, «є створення умов для того, щоб мати змогу провести страйк у будь-який час, консолідовано проводити нормальні цивілізовані переговори ..з владою» (газ. «Профспілкові вісті», 21.11.2019). Право на страйк, як відомо, записано у Конституції. Тому архіактуальною залишається проблема реформування законодавства про працю. Щоб не допустити односторонньої його лібералізації, за участі профспілок створюється Робоча група з підготовки відповідного документу до другого читання у ВРУ. Сподіваємось, що буде досягнуто консенсуса і він задовольнить інтереси усіх сторін.
Розглядаючи виконання Колдоговору, перш за все слід відзначити, що відбувався систематичний контроль за виконанням його положень. На спільному засіданні Адміністрації та профкому 3 липня 2019 р. спеціально розглядалося виконання колдоговору за перше півріччя, на якому Адміністрацію представляв перший проректор Козловський В.В.
Серед важливих загальних зобов’язань Профспілки (відповідно до п.8.8) передбачено проведення підготовки конференції трудового колективу та розробка проекту колективного договору. Ця робота була проводена своєчасно (за 3 місяці) і підготовлено все необхідне для її проведення.
Профком брав участь у обговоренні нормативно-правових документів управлінського і соціально-економічного характеру (Статуту, Положень про заохочення працівників і студентів, про службове житло тощо).
З метою створення сприятливих умов для новорічно-різдвяних та весняних канікул, запобігання можливих епідемій, економії енергоресурсів, профком погоджував перенесення робочих днів (на суботні), терміни відпустки і канікул та ін.
Основний «предметний» контроль за виконанням положень Колдоговору, проводили постійно діючі профільні комісії: з соціальних питань та оздоровлення; виробнича комісія; з культурно-масової та спортивної роботи; з організаційно-масової роботи; з питань роботи з молоддю.
В загальноуніверситетських комісіях по трудових спорах, комісії із соціального страхування та в комісії з охорони праці половину їх складу представляли члени профкому. До комісії по трудових спорах у 2019 р. працівники університету не зверталися.
Стосовно соцстрахування. В цій сфері порядок реабілітації застрахованих осіб та алгоритм отримання безкоштовного відновлюваного лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів не змінився. Однак ФПУ лобіює проведення відповідних змін, у т.ч. відновлення організації оздоровлення дітей. Щодо лікарняних листків, то їх кількість порівняно з 2018 р. дещо збільшилась.
Питання охорони праці систематично розглядалося на засіданнях профкому, а відповідальні за цю ділянку роботи в профспілкових структурних підрозділах здійснювали певний контроль за дотриманням правил з охорони праці та надавали необхідну інформацію для усунення виявлених недоліків. Члени профкому приймали участь у розслідуванні нещасних випадків, складанні відповідних актів. Спільно з відділом охорони праці організовували проведення Тижня з охорони праці та визначали здійснення першочергових заходів в цій сфері.
Профспілка використовує свої кошти згідно кошторису тільки на статутну діяльність. Це – культмасова та спортивна робота, грошова допомога, навчання профактиву, премія профактиву та членам профспілки, оздоровлення спілчан та членів їх сімей.
Профспілка багато уваги приділяла роботі по оздоровленню членів профспілки, співробітників і членів їх сімей, дітей в період зимових, весняних канікул та літньої відпустки. Можна сказати, цей напрям роботи є найбільш показовим в діяльності нашої ППО НАУ. Завчасне планування оздоровчого процесу дає можливість отримувати путівки до кращих санаторіїв за цінами нижче роздрібних на 20-30%, а для своїх членів профспілка доплачує 40-50% вартості путівки, які розподіляються на розширених засіданнях профкому шляхом голосування.
На цю діяльність Профспілка виділяла найбільше коштів зі свого бюджету, який, як відомо, формується виключно із 1% членських внесків. Інших джерел доходів Профспілка не має.
У 2019 р. за профспілковими путівками відпочило 281 особа в оздоровчих комплексах, «Богдан» (Моршин), «Ступарь» (Шаян), парк-отелі «Берізка» і базі відпочинку «Южанка» (Коблево), санаторії «Чайка» (Лазурне). Вибір місць оздоровлення проводиться з урахуванням побань та відгуків спілчан. Вже на весняний та літній відпочинок 2020 р. закуплено 150 путівок. Плануємо запровадити таку інновацію, як оздоровлення дітей-спілчан віком з 7 до 14 р. в дитячому оздовчому таборі «Чайка». На цей час подано майже 40 заявок.
Надання грошової допомоги залишалось пріоритетним завданням Профспілки. У 2019 році грошові виплати отримало майже 350 спілчан. Рішення про виплату грошової допомоги приймали профбюро структурних підрозділів ППО НАУ. У 2019 р. була чимала кількість членів профспілки з онкозахворюванням та тими, хто переніс різні медичні операції. Тому для такої категорії спілчан з особливими випадками здійснювались максимальні виплати – не більш 2690 грн., а їх було 1/3 від усіх отримавших таку допомогу. Крім того, за рішенням профкому здійснювали грошові виплати членам профспілки на поховання, а також на поховання їх близьких родичів.
Однією з основних статей бюджетних витрат Профспілки є культурно-масова та спортивна робота, на яку витрачено майже 200 тис. грн. Вона включала організацію поїздок вихідного дня, придбання білетів до театрів, на концерти тощо. У червні ц.р. здійснено 4-денну поїздку вихідного дня до Одеси, а у жовтні до Чернігова. До Міжнародного Дня 8 Березня було придбано 250 квитки квитків до театру ім. І. Франка. Значну організаційну роботу здійснювала Профспілка щодо організації та проведення новорічного карнавального вечора у колі друзів і колег.
Приділялася Профспілкою певна увага дітям членів профспілки. Зокрема, організовано конкурс творчих робіт дітей спілчан університету, присвяченого Дню матері. Профспілка традиційно поздоровила дітей з новорічними святами. Було придбано 600 новорічних подарунків на суму понад 72 тис. грн.
Слід відзначити, що кошти профспілка використовує тільки на статутну діяльність на підставі кошторису та рішень профкому. Фінансово-господарську діяльність профспілки систематично контролює ревізійна комісія ПП0 НАУ та ревізійна комісія Профспілки авіапрацівників України. Остання Ревізійна перевірка була проведена 01.10.2019 р. Ревізії проводились контролюючими органами у суцільному порядку.
В процесі підготовки до цієї Конференції трудового колективу на зборах (конференціях) інститутів, факультетів, інших структурних підрозділів були ухвалені рішення про виконання колдоговору за 2019 р
Виходячи з вище викладеного, від імені Профспілки пропоную ухвалити виконання Колективного договору за 2019 рік.