Новини

Розширене засідання профкому 16.05.2019

16 травня 2019 року на розширеному засіданні профкому ППО НАУ було розглянуто питання:

Про підсумки проведення тижня охорони праці (доповідач Карюк В.В.). Про підсумки весняного відпочинку та організацію літнього оздоровлення(доповідач Рожок О.А.).Про надання матеріальної допомоги членам профспілки (доповідачі: голови профбюро).

По першому питанню порядку денного член профкому Карюк Віктор Володимирович доповів про основні результати тижня охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці», який проходив з 22 по 26.04.2019 року та відповів на запитання.

З інформацією по другому питанню порядку денного виступила головний бухгалтер Рожок Олена Анатоліївна, яка відмітила позитивні відгуки членів профспілки щодо весняного відпочинку, та представила графік літнього відпочинку на 2019 рік (Додаток 1). В ході обговорення питання були з’ясовані терміни та умови надання оздоровчих послуг.

Профком схвалив заяви членів профспілки на матеріальну допомогу від структурних підрозділів: АГЧ, Управління, АКФ, ФЕБІТ,  НТБ, ЮФ, ФМВ у зв’язку з хворобами, проведенням операцій  смертю та ін.

В різному: були розглянуті інші питання профспілкового життя.